Turniej IV ________19.08.2019r do 10.09.2019r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wieteska Krzysztof XXxXXXXXX
 
         
 
 
 
2
 Szeliga Bartosz
 
XXXXXXXXX
         
 
 
 
3
 Rajski Michał    
XXXXXXXXX
       
 
 
 
4
 Fałek Marcin      
XXXXXXXXX
     
 
 
 
5
 Rajski Andrzej        
 XXXXXXXXX
   
 
 
 
6
Majchrzak Karol          
 XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Weznerowicz Marcin
XXxXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
Staszewski Jan
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
 
3
Szurmański Marcin
 
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
4 Pastuszka Kamil
 
 
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
5 Błoński Adam
 
 
 
 
 XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
6 Przyborek Roman
 
 
 
 
 
 XXXXXXXXX
  
 
 
 
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Drozdowski Bartłomiej XXxXXXXXX                  
2
Stępień Tomasz   XXXXXXXXX                
3
Wąs Daniel     XXXXXXXXX
 
           
4
Gąsiorowski Mariusz       XXXXXXXXX            
5
Jaśkowski Mariusz          XXXXXXXXX          
6
Ostrowski Filip            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Walczak Adam
XXxXXXXXX                  
2
Potakowski Dariusz   XXXXXXXXX                
3
Ostrowski Paweł     XXXXXXXXX              
4
Chachuła Daniel       XXXXXXXXX            
5
Zdziechowski Mieszko          XXXXXXXXX          
6
 Dębiec Łukasz            XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Łamajkowski Piotr XXxXXXXXX                
 
2
Cichowski Piotr

XXXXXXXXX              
 
3
 Zdziechowski Ryszard
    XXXXXXXXX            
 
4
Szewczyk Marcin       XXXXXXXXX          
 
5
Królak Maciej          XXXXXXXXX        
 
6
Wieteska Zdzisław
           XXXXXXXXX      
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Błoński Sławomir XXxXXXXXX            
 
   
2
Owczarski Rafał   XXXXXXXXX                
3
Pietrzyk Michał     XXXXXXXXX              
4
Wlazło Mariusz       XXXXXXXXX            
5
Smoła Zdzisław          XXXXXXXXX          
6
             XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
  XXxXXXXXX                  
2
    XXXXXXXXX                
3
 
    XXXXXXXXX              
4
 
      XXXXXXXXX            
5
           XXXXXXXXX          
6
 
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com