Turniej II ________10.06.2019r do 11.07.2019r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wieteska Krzysztof XXxXXXXXX
 
         
 
 
 
2
 Rajski Michał
 
XXXXXXXXX
         
 
 
 
3
 Seliga Bartosz
   
XXXXXXXXX
       
 
 
 
4
 Fałek Marcin
     
XXXXXXXXX
     
 
 
 
5
 Majchrzak Karol
       
 XXXXXXXXX
   
 
 
 
6
 Smoła Janusz
         
 XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Staszewski Jan
XXxXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 Dzibałtowski Paweł
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
 
3
Weznerowicz Marcin
 
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
 
4
 Rajski Andrzej
 
 
 
XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
 
5
 Błoński Adam
 
 
 
 
 XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
6
 Wąs Daniel
 
 
 
 
 
 XXXXXXXXX
  
 
 
 
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Szurmański Marcin
XXxXXXXXX                  
2
 Tesz Paweł
  XXXXXXXXX                
3
Przyborek Roman
    XXXXXXXXX
 
           
4
Stępień Tomasz       XXXXXXXXX            
5
 Ostrowski Filip          XXXXXXXXX          
6
 Ostrowski Paweł            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Zdziechowski Mieszko
XXxXXXXXX                  
2
 Walczak Adam   XXXXXXXXX                
3
Gąsiorowski Mariusz     XXXXXXXXX              
4
 Cichowski Piotr       XXXXXXXXX            
5
Pastuszka Kamil          XXXXXXXXX          
6
Drozdowski Bartłomiej            XXXXXXXXX
 
 
 
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Łamajkowski Piotr XXxXXXXXX                
 
2
 Potakowski Dariusz


XXXXXXXXX              
 
3
 Królak Tomasz
    XXXXXXXXX            
 
4
 Królak Maciej       XXXXXXXXX          
 
5
 Jaśkowski Mariusz          XXXXXXXXX        
 
6
 Godala Paweł
           XXXXXXXXX      
 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Wieteska Zdzisław
XXxXXXXXX            
 
   
2
 Szewczyk Marcin
  XXXXXXXXX                
3
Chachuła Daniel
    XXXXXXXXX              
4
 Pietrzyk Michał
      XXXXXXXXX            
5
Dębiec Łukasz
         XXXXXXXXX          
6
 Wlazło Mariusz
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Zdziechowski Ryszard
XXxXXXXXX                  
2
 Ostrowski Jakub
  XXXXXXXXX                
3
 Błoński Sławomir
    XXXXXXXXX              
4
 Smoła Zdzisław
      XXXXXXXXX            
5
 Pastuszka Milagros
         XXXXXXXXX          
6
 Skura Ryaszrd
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com