Turniej II ________10.06.2024 r. do 11.07.2024 r.

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Ostrowski Filip XXxXXXXXX                  
2
Łuczka Łukasz  
XXXXXXXXX
               
3
Owczarski Rafał    
XXXXXXXXX
             
4
Fałek Marcin      
XXXXXXXXX
           
5
Majchrzak Karol        
 XXXXXXXXX
         
6
Leszczyński Robert          
 XXXXXXXXX
       
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1 Jaśkowski Mariusz XXxXXXXXX
 
               
2
Stępień Tomasz
  XXXXXXXXX
 
             
3
Weznerowicz Marcin
    XXXXXXXXX
 
           
4
Iwanicki Rafał
      XXXXXXXXX
 
         
5
Drozdowski Bartłomiej
         XXXXXXXXX          
6
Zdziechowski Mieszko
           XXXXXXXXX        
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Chachuła Daniel
XXxXXXXXX                  
2
Siąkowski Andrzej
  XXXXXXXXX                
3
Błoński Adam
    XXXXXXXXX              
4
Koźluk Stanisław
      XXXXXXXXX            
5
Lubicki Bartosz
         XXXXXXXXX          
6
Przyborek Roman
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Ostrowski Paweł XXxXXXXXX                  
2
Popielawski Radosław   XXXXXXXXX                
3
Walczak Adam     XXXXXXXXX              
4
Zdziechowski Ryszard       XXXXXXXXX            
5
Błoński Sławomir          XXXXXXXXX          
6
Dębiec Łukasz
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Pietrzyk Michał
XXxXXXXXX                  
2
Urbańczyk Bartosz
  XXXXXXXXX                
3
Matyszewski Jacek
    XXXXXXXXX              
4
Świderski Radosław
      XXXXXXXXX            
5
Potakowski Dariusz
         XXXXXXXXX          
6
 Kolanko Ernest
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Płachta Kamil
XXxXXXXXX                  
2
Świderski Dariusz
  XXXXXXXXX                
3
Dzwonkowski Wojciech
    XXXXXXXXX              
4
Midera Arkadiusz
      XXXXXXXXX            
5
Jurek Grzegorz
         XXXXXXXXX          
6
Smoła Zdzisław
               XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Skura Ryszard XXxXXXXXX                  
2
Kosiacki Robert   XXXXXXXXX                
3
Ryba Szymon     XXXXXXXXX              
4
Majchrzak Maciej       XXXXXXXXX            
5
Świnoga Marcin          XXXXXXXXX          
6
Chachuła Piotr
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com