Turniej III ________15.07.2024 r. do 15.08.2024 r.

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Ostrowski Filip XXxXXXXXX                  
2
Łukasz Łuczka
 
XXXXXXXXX
               
3
 Fałek Marcin    
XXXXXXXXX
             
4
 Majchrzak Karol      
XXXXXXXXX
           
5
Jaśkowski Mariusz        
 XXXXXXXXX
         
6
 Stępień Tomasz          
 XXXXXXXXX
       
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1  Owczarski Rafał XXxXXXXXX
 
               
2
 Leszczyński Robert
  XXXXXXXXX
 
             
3
 WeznerowiczMarcin
    XXXXXXXXX
 
           
4
 Drozdowski Bartłomiej
      XXXXXXXXX
 
         
5
 Błoński Adam
         XXXXXXXXX          
6
 Chachuła Daniel
           XXXXXXXXX        
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Zdziechowski Mieszko XXxXXXXXX                  
2
 Iwanicki Rafał
  XXXXXXXXX                
3
 Siąkowski Andrzej
    XXXXXXXXX              
4
 Koźluk Stanisław
      XXXXXXXXX            
5
 Dębiec Łukasz
         XXXXXXXXX          
6
 Błoński Sławomir
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Lubicki Bartosz XXxXXXXXX                  
2
 Przyborek Roman   XXXXXXXXX                
3
 Ostrowski Paweł     XXXXXXXXX              
4
 Zdziechowski Ryszard       XXXXXXXXX            
5
 Świderski Radosław          XXXXXXXXX          
6
 Urbańczyk Bartosz
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Walczak Adam
XXxXXXXXX                  
2
 Popielawski Radosław
  XXXXXXXXX                
3
 Pietrzyk Michał
    XXXXXXXXX              
4
 Kolanko Ernest
      XXXXXXXXX            
5
 Płachta Kamil
         XXXXXXXXX          
6
 Świderski Dariusz
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Potakowski Dariusz
XXxXXXXXX                  
2
 Matyszewski Jacek
  XXXXXXXXX                
3
 Dzwonkowski Wojciech
    XXXXXXXXX              
4
 Jurek Grzegorz
      XXXXXXXXX            
5
 Świnoga Marcin
         XXXXXXXXX          
6
 Ryba Szymon
               XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Smoła Zdzisław XXxXXXXXX                  
2
 Midera Arkadiusz   XXXXXXXXX                
3
 Majchrzak Maciej     XXXXXXXXX              
4
 Kosiacki Robert       XXXXXXXXX            
5
 Skura Ryszard          XXXXXXXXX          
6
 Stańczyk Jakub
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com